Get Adobe Flash player


kontakt

Domek w górach
Tylmanowa

Elżbieta i Dariusz Węglarz

os. Ziemianki 230d
34-451 Tylmanowa

Rezerwacje tylko telefonicznie
tel. 509 509 749,
18 26 26 355

oferta

Oferujemy Państwu dwa drewniane domki w górach, które mogą pomieścić od 4 do 6 osób. Domki posiadają jedno pomieszczenie główne- tam znajduje się łazienka + WC, aneks kuchenny ze stolikiem i krzesłami oraz rozkładaną 2-osobową kanapą. U góry są 4 łóżka jednoosobowe. W domku jest też dostęp do internetu oraz radio.

Rozpościerający się widok z okien domku ukazuje piękno górskiego krajobrazu. Budząc się rano i otwierając okna mogą Państwo zobaczyć Piękne pasmo Beskidu Sądeckiego ze znanym szczytem Błyszcza.

Wychodząc przed domek i odwracając wzrok w drugą stronę mamy przed sobą Gorce. Bezpośrednio nad nami znajduje się jeden z większych gorczańskich szczytów – Lubań (1211 m n.p.m.- ok. 3,5 h spokojnego marszu). Towarzyszyć Państwu będzie również śpiew ptaków i cichy szept wiatru. Jest to możliwe do usłyszenia, ponieważ domki są nieco oddalone od drogi głównej. Natomiast wieczorem siedząc przy ognisku można wysłuchać koncertu świerszczy.

Obok domków znajduje się grill oraz miejsce na ognisko. Można skorzystać z ogólnodostępnej, zadaszonej altanki. Na specjalne zamówienie możemy zorganizować pieczenie barana lub ognisko w górach. Dla gości mniej aktywnych fizycznie a pragnących podziwiać piękno przyrody, istnieje możliwość zorganizowania wycieczki po górach samochodem terenowym z kierowcą (również nocą). Oferujemy również możliwość wypożyczenia rowerów oraz kijków Nordic Walking.